Historie firmy

Historické kořeny naší společnosti se nacházejí v 80. letech minulého století. V prvomájových průvodech minulého režimu byly balónky plněné vodíkem velmi oblíbené. Děti a dospělé těžko nadchly bilboardy s pány Husákem a Brežněvem, nebo trojka MEL (Marx, Engels, Lenin). Ani nošení vlajek nebo papírových mávátek (dnes fólie střední) nebylo příliš v oblibě. U vozu naplněného vodíkovými láhvemi ale stála dlouhá fronta. Aby ne, balónky byly zdarma.

Od r.1990 začala naše firma sice nesměle - zato ale s velkým úspěchem, figurovat v severočeském regionu jako dominantní prodejce balónků. Zlatá éra těchto let ale pominula a přechod z vodíku na hélium způsobil veliké provozní potíže. Jen pro ilustraci, balónek plněný vodíkem, prodejní cena 5 Kč, balónek plněný héliem, prodejní cena 30 Kč.

Po jisté době stagnace se ale situace obrátila a to především díky Vám - našim milým zákazníkům, se opět tvoří u našeho stánku fronty.

Současné jádro naší společnosti tvoří dva lidé s bohatou a letitou zkušeností a mnoho externích spolupracovníků, se kterými vytváříme tým.

Těšíme se na Vás


Vlastimil Rajman
Souběžná 804, Liberec - Vratislavice nad Nisou
e-mail: rajman@email.cz
tel.: (+420) 607 575 604